Suport mop Sprint Plus Vileda, 40 cm
Ai găsit acest produs la un preț mai bun? Echivalăm orice preț
Ai găsit acest produs la un preț mai bun? Echivalăm orice preț
Suport mop Sprint Plus Vileda, 40 cm se caracterizeaza, in special, prin greutatea sa redusa si suprafata mare de acoperire. Datorita butonului ce poate fi actionat cu piciorul, suportul poate fi deschis si inchis cu usurinta, fara a lua contact cu suprafata murdara.
Lichidul de curatare poate fi turnat direct pe mop prin deschiderea in suport.
Suportul pentru mop Suport mop Sprint Plus Vileda, 40 cm este disponibil in doua variante: de 40 cm si 50 cm latime. Suportul Sprint Plus poate fi folosit cu toate versiunile de mopuri Sprint.
Specificatii:
GRATUIT - pentru comenzi de peste 500 lei (fara TVA), in orice judet al tarii unde exista centru Fan Courier/Cargus, prin intermediul curierului rapid. Exceptie fac comenzile voluminoase sau atipice, produsele de volum ce necesita un transport special sau comenzile cu produse ce adunate genereaza volumetrie.
Tarif variabil, in functie de greutatea si volumul comenzii - in orice judet al tarii unde exista centru Fan Courier
OBSERVATII:
Pentru localitatile aflate in afara ariei principale de acoperire a curierilor, transportatorul percepepe taxe pentru kilometri suplimentari.
Etichete: Produse de curatenie Mopuri profesionale